محل تبلیغات شما


ادغام آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی 98-99 واقعیت دارد؟!

همان گونه که مستحضر هستید آزمون ورود تیزهوشان و نمونه دولتی اداغام شده اند و زمان شروع ثبت نام نیمه دوم فروردین ماه 1398 و به مدت یک هفته ادامه دارد، که در آن آزمون ورودی و ثبت نام مدارس تیزهوشان نیز به صورت همزمان در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان استعداد درخشان انجام خواهد شد.

توصیه می شود: برای اطلاع از

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، لیست مدارس نمونه دولتی تهران و شهرستانها، لیست مدارس تیزهوشان و . می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

حذف آزمون ورودی تیزهوشان پایه ششم به هفتم

در پی اطلاع رسانی

حذف آزمون ورودی پایه ششم تیزهوشان و نمونه دولتی اطلاعیه دیگری از آموزش و پروش اعلام شد مبنی بر ادغام

ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی 98-99 در مقطع دوم متوسطه.

از این رو به دلیل جامعه آماری مشترک در بین داوطلبان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و نیز برای کاهش استرس ها در این باره تصمیم بر یکی شدن این آزمون ها گرفته شد.

در پی این تصمیم برنامه ریزی درسی برای آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی می تواند با سهولت بیشتری انجام شود و نیز در هزینه های ثبت نام و کتب کمک درسی و همچنین برگزاری آزمون ها همگی دارای منافع جمعی می باشد.

زرافشان در پی مصاحبه تلوزیونی در این باره گفت با تاکید بر اینکه ما به دنبال تعمیم و عمومیت بخشی و تنوع بخشی به سمپاد هستیم و به دنبال ترحیم سمپاد نیستیم گفت:

در سال ۱۳۹۰ بنیاد ملی نخبگان پژوهشی را سفارش داد که در آن گزارش کلید مسئله این بود که در حوزه توجه به استعدادها تک حوزه ای شده ایم و فقط به یک نوع استعداد توجه داریم و با تک روش آزمون غربالگری می کنیم. در حالی که ما باید به تنوع استعدادها توجه و از تنوع روش ها برای شناسایی آنها استفاده کنیم. یکی از روشها برگزاری جشنواره ها و مسابقات و یا جهش تحصیلی است. ۱۶،۱۷ روش در دنیا مطرح است که یکی از آنها جداسازی است ما روش های دیگر را هم در دست بررسی داریم.

جشنواره جوان خوارزمی

زرافشان افزود: امروز در جشنواره جوان خوارزمی بخشی عمده ای از جوایز را دانش آموزان فنی و حرفه ای از آن خود می کنند در حالی که هنرستانی ها قبلا تیزهوش تلقی نمی شدند اما امروز فهمیده‌ایم اینها پنجه‌های قدرت‌اند.

از این رو داوطلبان می توانند برای دریافت منابع کمک درسی جدید و برنامه ریزی برای آزمون پایه نهم به دهم، معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم از مشاوران درخت دانش درخواست همراهی داشته باشند.

مشاوره تحصیلی مدارس نمونه درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در با موضوعات؛ برنامه ریزی درسی تیزهوشان، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943  تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

 

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

 

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی