محل تبلیغات شما


نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99

سوالات آزمون تیزهوشان و قبولی داوطلبان پایه نهم به دهم تنها بستگی به نتیجه 

آزمون تیزهوشان سنجش هوش دانش آموزان دارد .آزمون سنجش استعداد و هوش براساس خلاقیت و هوش واستعداد صورت می گیرد .

سوالات آزمون مدارس تیزهوشان 98 پایه نهم به دهم شامل دوسری سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی می باشد . برای استعداد تحلیلی  15سوال طرح می شود که سوالات استعداد تحلیلی تنها 20 درصد از نمره آزمون را در برمی گیرد .

75 سوال دیگر مربوط به سوالات استعداد تحصیلی می باشد که تنها 80 درصد از نمره آزمون را در بر می گیرد .که از درس زبان و ادبیات فارسی 15 سوال از درس آموزش قرآن و پیام های آسمان و قرآن و معارف اسلامی  8 سوال و از درس علوم تجربی 17 سوال واز درس جغرافی و تاریخ واجتماعی 15 سوال طرح می شود

جدول تعداد سوالات و بودجه بندی آزمون تیزهوشان 98

سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوال ضریب
ریاضی 20 3
علوم تجربی 17 2
زبان و ادبیات فارسی 15 2
قرآن و مطالعات اسلامی 8 1
مطالعات اجتماعی 15 1

منابع درسی آزمون تیزهوشان 98

داوطلبان باید برای کسب آمادگی لازم در آزمون پرورش استعداد های درخشان ( سمپاد ) به 

منابع آزمون تیزهوشان 98 توجه خاص داشته باشند .کتاب های کمک آموزشی انتشارات گامی تا فرزانگان انتشارات خیلی سبز و انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی و انتشارات فتحی است  که داوطلبان می توانند در کنار کتب درسی این منابع رانیز مطالعه نمایند .

منابع کمک آموزشی درس علوم تجربی تیزهوشان 98

علوم تجربی ضریب 2 دارد و در مجموع 17 سوال را شامل می شود. انتشارات گل واژه – کتاب خیلی سبز از منابع کمک آموزشی مناسب برای این درس می باشد که به داوطلبان توصیه می شود حتما این منابع را مطالعه نمایند .

منابع کمک آموزشی درس ادبیات فارسی و زبان فارسی تیزهوشان 98

این کتاب ضریب 2 دارد و  15سوال از این درس در آزمون طرح می شود که کتاب مبتکران – قلمچی – کتاب خیلی سبز را داوطلبان مطالعه نمایند .

منابع کمک آموزشی درس ریاضی تیزهوشان 98

کتاب ریاضی شامل 20 سوال است که در آزمون ضریب 3 دارد.کتاب های کمک آموزشی خیلی سبز – مبتکران –  فارابی را به داوطلبان عزیز توصیه می نمائیم .

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

هر داوطلب برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99 مبلغ شانزده هزار و پانصد تومان پرداخت می کند .که این مبلغ به حساب آموزش و پرورش واریز می شود .دانش آموزان می توانند برای دریافت چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از طریق سایت اقدام نمایند .

مشاوره تحصیلی تیزهوشان درخت دانش

مشاوران مجرب

درخت دانش می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه بافی

منابع تیزهوشان نهم،

ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99، نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98 در اختیار شما عزیزان قرار دهند . کافیست با شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید .


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی