محل تبلیغات شما


دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور مهر ماه 98

دفترچه لیست رشته های بدون کنکور 97-98 برای ورودی مهر ماه 98 منتشر شد که شامل دفترچه های:

  1. دفترچه بدون کنکور سراسری روزانه، شبانه و پردیس خودگردان 98
  2. دفترچه رشته های بدون کنکور پیام نور 98
  3. دفترچه بدون کنکور غیر انتفاعی

برای اطلاع از نحوه ثبت نام

لیست رشته های بدون کنکور 98 و زمان و مهلت، معرفی رشته های پرطرفدار مهندسی پزشکی و مهندسی نفت بدون کنکور پیام نور ارائه شده برای مهر ماه 98 و شرایط ورود به هر کدام از رشته ها می بتوانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از رطیق تلفن ثابت تمایس حاصل نمایید و یا برای

دانلود دفترچه بدون کنکور سراسری 98 کلیک نمایید.

علاوه بر تکمیل ظرفیت در رشته هایی که پذیرش بر اساس شرط

ثبت نام کنکور 98 یعنی بر اساس کارنامه نتایج کنکور سراسری 98 می باشد، برای گروه دیگر هم یعنی کسانی که تمایل دارند در تکمیل ظرفیت در رشته هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است مانند:

پذیرش بدون کنکور سراسری پیراپزشکی،

رشته های پزشکی بدون کنکور شرکت نمایند اعلام خواهد شد.(دفترچه بدون کنکور سراسری)

دفترچه بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 97 منتشر شد

دفترچه بدون کنکور سراسری در مقاطع کاردانی و کارشناسی آغاز شد که شامل: رشته های بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی و پیام نور و پردیس دانشگاه صنعتی شریف کیش بهمن 97 منتشر شد، برای مشاهده لیست رشته های بدون آزمون سراسری و دفترچه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

اطلاعیه پذیرش رشته های بدون کنکور سراسری بهمن ماه 97

اطلاعیه مهم سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با پذیرش رشته‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری و

دفترچه پذیرش براساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 97 اعلام شد: طبق این اطلاعیه پذیرش حداقل 85 درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی زیر نظام های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی با ملاک معدل کتبی دیپلم داوطلبان و بدون نیاز به شرکت در کنکور انجام ‌شود.

لذا با توجه به مصوبات فوق پذیرش رشته محل های صرفا سوابق تحصیلی مستقل از کنکور انجام خواهد شد و آزمون سراسری برای مابقی رشته محل هایی که پذیرش آنها از تلفیق نمره کنکور و سوابق تحصیلی است برگزار می شود و از سال 1398 و بعد از آن پذیرش صرفا سوابق تحصیلی در نیمسال دوم بهمن 97 و مهر ماه 98 توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خواهد بود.

زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون سراسری بهمن 97 مشخص شد

زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم 97 که به نحوی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری نیمسال دوم بر اساس معدل دیپلم می باشد در تاریخ 25 دی ماه 97 دفترچه بدون کنکور سراسری منتشر خواهد شد.

داوطلبین واجد شرایط برای اطلاعات بیشتر در مورد مهلت و نحوه ثبت نام و

پذیرش رشته های پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی کنکور 97،  لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم دانشگاه سراسری، شرایط و معدل لازم برای ورود به هر کدام از دانشگاه ها می توانند با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نماید.

لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 98

رشته های دفترچه کنکور سراسری 98 به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول با آزمون هستند و دسته دوم که در این مقاله مد نظر ماست بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که در این مقاله لیست رشته های دفترچه بدون کنکور سراسری گروه ها را برای شما داوطلبان عزیز قرار داده ایم.

رشته های بدون کنکور سراسری ریاضی فیزیک 98

اقتصاد کشاورزی، ریاضیات و کاربردها، فیزیک، علوم کامپیوتر، آمار، کاردانی ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی، شیمی کاربردی، مهندسی شهرسازی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا، مهندسی مواد و متالورژی و

رشته های بدون کنکور سراسری تجربی 98

مهندسی طبیعت، مهندسی علوم دامی، گیاه پزشکی، علوم و مهندسی خاک، زمین شناسی، علوم و مهندسی محیط زیست، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی، اقتصاد کشاورزی، شیمی محض، علوم و مهندسی شیلات، زیست شناسی دریا، اقیانوس شناسی، مهندسی فضای سبز، مهندسی صنایع چوب و

رشته های بدون کنکور سراسری انسانی 98

کاردانی علوم ورزشی، جغرافیا، زبان و ادبیات عربی، علوم ورزشی، اقتصاد، معارف اسلامی، معارف اسلامی و اخلاق، معارف اسلامی و ادیان، معارف اسلامی و تاریخ، معارف اسلامی و کلام و .

رشته های بدون کنکور سراسری هنر 98

مرمت آثار تاریخی، فرش، هنر اسلامی، ارتباط تصویری

رشته های بدون کنکور سراسری زبان 98

زبان و ادبیات انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی

مشاوره رشته ها و ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

برای اطلاع از لیست کامل رشته ها، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد،

آیا برای کنکور سراسری تکمیل ظرفیت داریم؟ و . می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

تکمیل ظرفیت سراسری حالت دوگانه ایی داشت به طوری که برای اولین بار در کنکور سراسری 96،  به صورت دو دفترچه منتشر شد. رشته های با کنکور و رشته های با سوابق تحصیلی

برای دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی سال 98 بر روی لینک زیر کلیک نمایید. به محض منتشر شدن دفترچه پذیرش براساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 98 در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید.

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 98

 

دانلود دفترچه پذیرش براساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری 98


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی